AUKRA


Aukra Office


Aukra Maritime

Aukra Maritime AS er er leverandør av innovative produkter innen maritim virksomhet. Våre produkter kan tilpasses ulike behov innen marinekraner, davitsystemer og hydraulisk opererte porter. 

Aukra Maritime leverer mange typer kraner fra 1 til 1 000TM. Det være seg knekkbomkraner, stivbomkraner. Alle kraner er designet og bygget for bruk om bord fartøy av alle typer.

Vi har nå utviklet en ny kran primært for bruk i ROV Hangar. Denne kranen kan kjøres på skinne med full last, og vil bli produsert i flere størrelser. Ved bruk av en slik løsning vil en få en svært fleksibel kran som også kan utstyres med basket.




 

Aukra Maritime AS
Nautneset, 6480 Aukra
+47 71 17 17 00
post@aukramaritime.no


Liftmore




Per Arne Rindaroy
Per Arne Rindarøy

Daglig leder
Dir +47 71 17 17 17
Mobil +47 926 02 577
pera@aukramaritime.no

Endre Sunde Male
Endre Sunde Male

Økonomisjef
Dir +47 71 17 17 08
Mobil +47 996 33 158
endre@aukramaritime.no

Einar Ravn Stovreide
Einar Ravn Støvreide

Salgssjef
Dir +47 71 17 17 03
Mobil +47 959 37 108
ers@aukramaritime.no



Freddy Løvik
Freddy Løvik

Teknisk sjef
Dir +47 71 17 17 10
Mobil +47 952 40 324
freddy@aukramaritime.no



Freddy Løvik
Janne Kristin Småge

Sekretær
Dir +47 71 17 17 00
Mobil +47 918 42 323
janne@aukramaritime.no



Ronni Stavik
Ronni Stavik

Salg og ettermarked
Dir +47 71 17 17 11
Mobil +47 982 50 211
ronni@aukramaritime.no



Signe Eikrem Rindroy
Tom Kristian Nerbø

Prosjektsjef
Dir +47 71 17 17 05
Mobil +47 951 04 657
tom@aukramaritime.no





Terje Ilestad
Terje Ilestad

Formann / Verksted
Dir +47 71 17 17 06
Mobil +47 917 42 627
terje@aukramaritime.no



Signe Eikrem Rindroy
Anders Saunes Farmer

Service / ettermarked
Dir +47 71 17 17 15
Mobil +47 952 09 235
anders@aukramaritime.no