Aukra Maritime

Aukra Maritime AS er er leverandør av innovative produkter innen maritim virksomhet. Våre produkter kan tilpasses ulike behov innen marinekraner, davitsystemer og hydraulisk opererte porter. På vår hjemmeside ønsker vi at du skal finne alle opplysninger om våre produkter og tjenester.

Importør av HS-Marine sine kraner til Norge. HS-Marine har mange typer kraner fra 10Tm til 400Tm. Det være seg knekkbomkraner, stivbomkraner. Alle kraner er designet og bygget for bruk om bord fartøy av alle typer.

Vi har nå utviklet en ny kran primært for bruk i ROV Hangar. Denne kranen kan kjøres på skinne med full last, og vil bli produsert i flere størrelser. Ved bruk av en slik løsning vil en få en svært fleksibel kran som også kan utstyres med basket.

 

Aukra Maritime AS

Nautnes, 6480 Aukra
Tlf. +47 71 17 17 00

post@aukramaritime.no



 

Kontakt oss

Per Arne Rindarøy

Daglig leder
Dir +47 711 71 717
Mobil +47 926 02 577

pera@aukramaritime.no

 

Einar Ravn Støvreide

Salgssjef
Dir +47 711 71 703
Mobil +47 959 37 108

einar.ravn.stovreide@aukramaritime.no




Janne Kristin Småge

Sekretær
Dir +47 711 71 700
Mobil +47 918 42 323

janne@aukramaritime.no


 

 


Anne Sofie Vik

Økonomisjef
Dir +47 711 71 708
Mobil +47 990 04 987

anne.sofie@aukramaritime.no

 

Ronni Stavik

Salg og ettermarked
Dir +47 711 71 711
Mobil +47 982 50 211

ronni@aukramaritime.no

 

Signe Eikrem Rindarøy

Salgsassistent 
Dir +47 711 71 715
Mobil +47 928 10 385

signe@aukramaritime.no

 

 


Freddy Løvik

Teknisk sjef
Dir +47 711 71 710
Mobil +47 952 40 324

freddy@aukramaritime.no




Terje Ilestad

Formann / Verksted
Dir +47 711 71 706
Mobil +47 917 42 627

terje@aukramaritime.no


 





Copyright 2011 by DotNetNuke Corporation Design og utvikling Grafia / Triangel
CMS: minPortal